جلسه دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه و واحد HSE شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر

21 مهر 1400

دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه در راستای بررسی امکان همکاری دوجانبه دانشگاه علوم پزشکی و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در حوزه ی HSE جلسه ای در دفتر ریاست این واحد در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر برگزار گردید.

دکتر منصور ضیائی مدیر دفتر ارتباط با صنعت و جامعه، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را متولی سلامت مردم استان دانسته و افزودند با توجه به حوزه فعالیت شرکت ملی پخش فرآورده­ های نفتی منطقه بوشهر، امکان همکاری متقابل در حوزه بهداشت و درمان بین این دو سازمان وجود دارد و بایستی بعنوان یک فرصت شمرده شود. ایشان همچنین با اشاره به راه اندازی رشته HSE مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشتند که واحد HSE شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی می تواند در تقویت رشد عملی این دانشجویان، یک بازوی کمکی ارزشمند برای دانشگاه باشد.

دکتر غلامرضا قدیری نژاد رئیس واحد HSE شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر نیز با اشاره به اینکه این شرکت جزو قدیمی ترین و باسابقه ترین شرکت­های حوزه انرژی استان بوشهر و کشور بوده و جزو سازمان­های پیشرو در حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) می­باشد، آمادگی خود برای همکاری متقابل با دانشگاه را ابراز نمودند.

 


کلمات کلیدی:
ارتباط.با.صنعت     HSE     پخش.فراورده.های.نفتی     منطقه.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   3 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >