برگزاری تور فناورانه دو روزه (14 و 15 تیرماه) معاونت تحقیقات و فناوری در مجتمع گاز پارس جنوبی (SPGC) با هدف تقویت ارتباط دانشگاه با صنعت

16 تير 1401

تور فناورانه دو روزه (۱۴و ۱۵تیرماه) معاونت تحقیقات و فناوری و جمعی از اساتید در  مجتمع گاز پارس جنوبی (SPGC) با هدف تقویت ارتباط دانشگاه با صنعت برگزار شد
✅ در روز اول جلسه ای با حضور اساتید، واحد تحقیق و توسعه و واحد محیط زیست در ستاد مرکزی SPGC برگزار شد و توانمندی های بالقوه این دانشگاه جهت ارائه خدمات پژوهشی، آموزشی و مشاوره ای در حوزه ارتباط با صنعت معرفی گردید.
✅ رئیس محیط زیست SPGC ضمن معرفی چالش ها، ریسک ها و فرصت های محیط زیستی، بیان داشتند که ما بدنبال تقویت ارتباط دانشگاه با صنعت در سطح استان هستیم و از این موضوع حمایت خواهیم کرد.
✅ در روز دوم نشست مشترکی با واحد HSE یکی از پالایشگاه ها برگزار شد و در مورد چالش ها و عارضه های بهداشت، ایمنی و محیط زیست، تغذیه و ایمونولوژی بحث و تبادل نظر شد.
✅جلسه ای با حضور رئیس و کارکنان واحد تحقیق و توسعه (پژوهشی) و رئیس بهداشت صنعتی برگزار و ایشان ضمن استقبال بسیار خوب از حضور دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در صنعت، در خصوص نیازمندی SPGC به اجرای پروژه های کاربردی سلامت محور سخن گفتند.
✅ در نهایت مقرر گردید که اعضای هیات علمی و پژوهشگران، پروژه های تحقیقاتی کاربردی را از طریق دفتر ارتباط با صنعت به آن سازمان پیشنهاد کرده تا پس از بررسی و تائید به اجرا گذاشته شوند.


کلمات کلیدی:
تور     فناورانه     تحقیقات     عسلویه     پژوهش     مجتمع.گاز.پارس.جنوبی    

تاریخ بروز رسانی:   1 دی 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >